Oferta

 Jesteśmy siecią eko-delikatesów z ogromnym wyborem żywności- zarówno BIO i EKO, jak i tą przeznaczoną dla osób stosujących diety specjalistyczne- bezglutenową, niskotłuszczową, niskocholesterolową, bezmleczną i wiele innych. W naszych sklepach organizujemy spotkania z dietetykami, degustacje nowych produktów na rynku i wiele innych atrakcji.

 

Strefa Diet powstała jesienią 2013 roku, lata doświadczeń, ciągłe udoskonalanie asortymentu, kontakt z najlepszymi dostawcami żywności z Polski i zza granicy- to właśnie sprawia, że jesteśmy miejscem, w którym każdy ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdzie doskonałej jakości produkty, w atrakcyjnych cenach.

 

Oprócz handlu detalicznego, oferujemy również zaopatrywanie restauracji, hoteli, przedszkoli i innych miejsc w żywność specjalistyczną na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych.

 

Strefa Diet powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie wysoką świadomość żywieniową, rynek BIO i EKO rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. Jeśli chcą Państwo zaproponować dystrybucję Państwa produktu w naszej sieci, jesteście entuzjastami zdrowego trybu życia i pragniecie nawiązać z nami współpracę lub macie ciekawy pomysł na współpracę- zapraszamy do kontaktu !